Czysta woda dla twojej rodziny

Czysta woda jest bardzo ważna dla ludzi. W końcu, jak to mówią naukowcy (i nie tylko amerykańscy 😉 ) mówią, że składamy się z wody w 60% – 70%. Warto więc by te procenty były jak najwyższej jakości.
Pytanie skąd wziąć dobrą czystą wodę np. w mieście?
– „E, to proste.” – odpowiesz – „Idę do sklepu i kupuję butelkę z wodą albo zainwestuję w filtr taki w dzbanku. Albo jak już o tym mówimy to słyszałem o osmozie czy coś w tym stylu. Ale co mi tam, woda z kranu jest też dobra.”

Mnie do eSpring przekonało kilka cech, których nie znalazłem w innych systemach.  Mówię tu takich filtrach do wody jak  odwrócona osmoza, filtrach dzbankowych, mikro-filtrach węglowych na kran i innych dostępnych na polskim rynku.

To mnie przekonało:

—> Kluczowa cecha eSpring to jego niesamowita wydajność – 5000 litrów wody na jednym wkładzie. Obrazowo można to przedstawić tak, że czystej wody wystarczy dla 7 osobowej rodziny przez rok. To sporo.

—> Druga kluczowa cecha to, że eSpring usuwa z kranówki  ponad 145 związków szkodliwych dla zdrowia. Po przefiltrowaniu woda jest na prawdę czysta co jest potwierdzone badaniami i wynikającymi z tego certyfikatami. Pełną listę znajdziesz TUTAJ.

—> Trzecia kluczowa cecha jest to, że usuwa z kranówki 99,99% bakterii, cyst i innych żyjątek, które nie powinny dostać się do Twojego organizmu. Może się spytasz, „a co z tym 0,001%?”. Sęk w tym, że żadna metoda badawcza nie jest wstanie określić 100% skuteczności. Czyli owe 99,99% jest fizycznie pomierzone i sprawdzone.

—> Czwartą cechą jest dziecinnie prosta obsługa systemu eSpring. System nie potrzebują serwisanta by go zamontować i wymienić wkład. Czyli, że urządzenie nie zawraca mi głowy i nie wyciąga niepotrzebnie kasy z kieszeni.

—> Piątą ciekawą cechą jest system monitoringu i zasilania. W eSpring działa lampa UV, która musi być zasilana elektrycznie. Wyobraź sobie, że załączenie lampy UV następuję poprzez pole elektromagnetyczne, dzięki czemu przy zmianie wkładu nie musisz się szarpać z jakimiś przewodami elektrycznymi i nie narażasz siebie i kogokolwiek na porażenie prądem,

Poniżej przedstawiam cechy które podaje producent systemu eSpring. Sam oceń, które chcesz sprawdzić i przetestować u siebie,

czysta woda 8-korzystnych-czynników-mających-wpływ-na-poprawę-jakości-życia

 


 

Technologia – budowa

Budowa-eSpring kup-teraz

 

Certyfikaty

nsf42 – Poprawia smak, zapach, wygląd wody

 

nsf53 – Usuwa substancje zanieczyszczające takie jak ołów, lotne związki organiczne

 

nsf55 – Standard dodatkowego bakteriobójczego uzdatniania dezynfekowanej wody pitnej (Klasa B)

 

nsf401 – Usuwa substancje zanieczyszczające; obejmujące m.in. leki na receptę/leki bez recepty, nowe rodzaje herbicydów itp., których śladowe ilości mogą znajdować się w wodzie.

 

kup-teraz

Montaż

eSpringa możesz zainstalować na różne sposoby. Praktycznie mieści się wszędzie. Możesz kupić wersję z wylewką na istniejący kran i wówczas stawiasz eSpring na kontuarze.
espring-na-kontuarze
kup-teraz
A jeśli nie chcesz by ci stał na blacie to możesz zainstalować go na dedykowanej półeczce.espring-na-półce
kup-teraz
Możesz kupić eSpring z samodzielnym kranikiem wówczas montujesz go pod zlewem – koło kosza na śmieci 🙂espring-pod-zlewem
kup-teraz